Zabieg leczniczy na odległość

Zabieg leczniczy na odległość

Zabieg leczniczy na odległość 

Więcej szczegółów


35,00 zł brutto

99 dostępnych

Zabiegi lecznicze na odległość – leczenie światłem i energią Źródłową

 

Więcej opisu jak działamy: sesje jasnowidzenia


Jak to działa?

Posługuję się Uniwersalną Energią (prana, Ki), dla której czas i przestrzeń nie stanowi bariery. Dlatego można dzięki niej oddziaływać na przeszłość i dzięki temu zmieniać teraźniejszość, przyszłość, oraz wysyłać energię do każdego miejsca we wszechświecie ze skutkiem natychmiastowym.

Zabieg działa na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i ducha. Uruchamia nasze naturalne procesy zdrowienia i je wzmacnia, a przy pracy z innymi procesami, intensyfikuje je i w sposób najlepszy uzdrawia, oczyszcza.

Jak się umówić?

Aby umówić się na zabieg, na mój mejl ( elff@op.pl) wyślij swoje imię i nazwisko, swój wiek i adres, pod którym będziesz odbierał zabieg. Możesz przesłać mi też zdjęcie, najlepiej aktualne. Napisz też, z czym się borykasz i z czym chcesz pracować (choroba, sytuacja życiowa lub coś innego).

Prześlij mi swój numer telefonu, bym miał do Ciebie kontakt.

Przykładowe tematy zabiegów:

  • uzdrawianie ogólne lub szczegółowe ciała fizycznego i mentalnego,
  • uzdrawianie traumatycznych zdarzeń z przeszłości,
  • inicjowanie pozytywnych zdarzeń w przyszłości,
  • pozytywne oddziaływanie/leczenie na np. Ziemi, oczyszczanie środowiska, na wzmacnianie pokoju, dobrobytu dla swojej rodziny, przyjazności w swoim mieście itp.Zastrzegam sobie prawo do odmówienia pracy z danym tematem, jeśli w mojej opinii będzie nieetyczny np. aby dana osoba nas pokochała i weszła z nami w związek.

lecznicze-reiki

Następnie zadzwoń na mój telefon 731-333-711 lub napisz i umów się ze mną na konkretną godzinę, kiedy będzie można przeprowadzić zabieg. Na zabieg potrzebujesz czasu, kiedy będziesz mógł/mogła spokojnie się położyć lub usiąść (bez telewizora i radia – może być jakaś spokojna nie absorbująca muzyka).

Przed samym zabiegiem

Jeśli kilkakrotnie nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem zajęty. Prześlij mi esemesa z wiadomością, a oddzwonię jak będę mógł.

Czas zabiegu – 20-30 minut,

Cena: 35 zł (nr konta poniżej) płatne przed zabiegiem u nowych osób.

O mnie

Pierwsze dwie inicjacje Reiki otrzymałem około 20 lat temu, a mistrzowską kilka lat później. W tym momencie jeśli to co robię nazwać Reiki, to jest to jego oczyszczona forma, z moimi dodatkowymi zdolnościami.

Oprócz tego prawie 20 lat stosuję różne metody medytacyjne (zen 20 lat, Wadżrajana/Dzogczen 9 lat), taichi, joga i wiele innych czasem bez nazwy. 

Uczestniczyłem w wielu wszelkiego rodzaju warsztatach „samorozwoju”, terapii i pracy z ciałem, umysłem i energią np. psychologia, masaż, szamanizm, tantra, seksualność, medytacja i wiele, wiele innych.

W tym momencie odcinam się energetycznie od wszelkich systemów, nauczycieli, nauk i pracuję tylko  ze swoją energią i energią Źródłową

 

Nr konta

Karol Bazgier

45 1160 2202 0000 0002 2861 2504

141572_1021-kopia

Zabiegi energetyczne na odległość:

1.  Zabieg leczniczy na odległość  Zabieg leczniczy na odległość

2. Zabieg usuwania implantów, podczepów, chipów

3. Zabieg Uwalniania - usuwa kody, klątwy, paktów, pieczęci

4. Pakiet 10 zabiegów leczniczych na odległość

5. Pakiet 20 zabiegów leczniczych na odległość

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj