Ławeczka do medytacji

Ławeczka do medytacji

ŁAWECZKA DO MEDYTACJI

Sosna

Więcej szczegółów


145,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

 

Ławeczka do medytacji została zaprojektowana specjalnie do celów medytacji i kontemplacji. Konstrukcja ławeczki umożliwia wygodne siedzenie w pozycji medytacyjnej, utrzymanie prostego kręgosłupa i optymalną postawę przez dłuższy czas. Wygodna pozycja podczas medytacji sprzyja wyciszeniu umysłu, pozwala osiągnąć stan spokoju, głębokiego relaksu, kontemplacji i medytacji.


Jednym z najistotniejszych elementów w medytacji jest przyjęcie wygodnej, a zarazem bezpiecznej pozycji ciała. Pozycję dobiera się w zależności od warunków, w których medytujemy oraz od kondycji fizycznej praktykującego. Każdy wybierze tę najodpowiedniejszą dla siebie: poduszkę, ławeczkę lub krzesło. Dzięki nim, zmniejszając nacisk na kolana i stopy, pozycja staje się wygodniejsza.

Wymiary i projekt ławeczki do medytacji zostały zaczerpnięte z oryginalnych ławeczek, używanych przez medytujących mnichów tybetańskich. Wykonane z sosnowego drewna są klejone i dodatkowo skręcane, lakierowane, a co za tym idzie bardzo solidne. Wysokość 20,5 cm / Głębokość 18,5 cm / Szerokość 45 cm.
Ławeczka wykonana w Polsce z największą starannością i dbałością o szczegóły. Produkt dostępny w ciągłej sprzedaży. 

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj