Mala 108, biały koral naturalny

Mala 108, biały koral naturalny


65,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

  Długa mala 108 wykonana z naturalnego białego korala, zakończona czerwonym kammieniem.

 

Średnica: 8mm

Długość: 48cm

 Sesje jasnowidzenia z Alchemią + zabiegi energetyczne z EzoDresem, Jasnowidz

Koral

    Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego "gord" bądź arabskiego "garal", które oznaczają amulet. Lingwiści nadal nie są zgodni, część z nich uważa, iż nazwa koral wzięła się z hebrajskiego "goral" jednak znaczenie jest to samo.

   Koral nazywa się "kwiatem morza" i "drzewem oceanów" symbolizuje bogactwo, siłę i wysoki status społeczny. Koral w wielu kulturach uważany był za talizman chroniący przed truciznami oraz złymi duchami. Małym dzieciom zakładano naszyjniki z korali, dla młodych dziewcząt koral często był pierwszym elementem biżuterii. Uważano, że chronią właściciela przed demonami oraz pokusami.

Korale często wybierane były przez ludzi, którzy zajmowali się wróżbiarstwem. Koral obdarza osobę noszącą go mądrością oraz skromnością. Redukuje lęki, stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pozbywa się zbyt dużej nerwowości, paniki oraz eliminuje tendencje samobójcze. Kamień ów pobudza, ogrzewa i ożywia. Jego barwa blednie kiedy osoba nosząca go cierpi na niedokrwistość lub niedożywienie. Wzmacnia siły i wzrost.

Korale poświęcano bogini Wenus, ponieważ miały pobudzać uczucie miłości, zapewniając także spokój i równowagę. Koral rozwija intuicję i wyobraźnię, sprzyja wizualizacji. Posiada działanie ochronne - strzeże przed złymi energiami. Wierzy się, iż korale wzmacniają pamięć. Poleca się je także przy leczeniu seksualnych problemów. Noszonym na szyi koralom - na przykład w formie wisiorka - przypisuje się moc łagodzenia chorób nerwowych oraz uwalniania od tików.

  Korale działają korzystnie na układ krwionośny, wzmacniają kości i regenerują tkanki. Właściwości lecznicze korali są powiązane z kobietami - polepszają płodność a takżeregulują cykl menstruacyjny. Koral jest też tradycyjnym prezentem dla kobiet będących w ciąży jako ochronny amulet.

  Rahula.pl - Buddyjski Sklep Internetowy

 

  Buddyjskie male do medytacji

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj