Zabieg Kambo - Bieszczady

Zabieg Kambo - Bieszczady

Zabieg żaby "Kambo" - Bieszczady  • Rahula.pl • Rytuał Kambo, Sapo

Więcej szczegółów


200,00 zł brutto

100 dostępnych

 

"Ceremonia Kambo" polega na umieszczeniu pod skórą wydzieliny amazońskiej żaby (Phyllomedusa bicolor). Wśród rdzennych plemion substancja ta uznawana jest od tysięcy lat za naturalną szczepionkę, stąd jej inna nazwa - "szczepionka Kambo".

 

grupa na Facebooku: Kambo Bieszczady


"Ceremonia Kambo" jest to sposób na przywrócenie ciała do pełnego potencjału zdrowia – harmonii ciała duszy i umysłu, oczyszczenie organizmu z toksyn i wzmocnienie układu odpornościowego.

Kambo jest jednym z najmocniejszych naturalnych antybiotyków o silnym działaniu przeciwzapalnym, zwalczającym różnego rodzaju bakterie, wirusy czy grzyby. Jest to także doskonały środek w przypadku choroby Alzheimera, Parkinsona,depresji, migren, problemów z krążeniem, nowotworów, problemów z płodnością, boreliozy, malarii, AIDS oraz wirusowym zapaleniu wątroby.

Kambo to wydzielina z amazońskiej żaby Phyllomedusa Bicolor, zawiera mieszankę około aż 200 różnych substancji.

 

Jak wygląda ceremonia:

Na oparzeliny, nakłada się niewielki tzw ‘kropki”, zawierajace wydzielinężaby. Pierwszy raz nakładana jest najpierw jedna kropka, aby sprawdzić reakcję organizmu, następnie nakładana jest większa ich ilość, progresywnie, czyli dodajac co jakiś czas np 2, 3 „kropki”. W czsie kolejnych sesji, może być już nakładana substanca liniowo, czyli od razu określona liczba „kroipek”, działając też mocniej.

  Zabieg działa wielo poziomowo, poza działaniem na ciało silnie działa również na energetyke oraz duch i przez to jest zabiegiem szamańskim, gdzie prowadzący zabieg, jest bardzo istotną osobą, która opiekuje się poza ciałem także naszym duchem i energetykom ciała.

 

Zabiegi wykonuję na podkarpaciu, w Bieszczadach i okolicach Sanoka chyba że przebywam akurat w innym miejscu Polski czy świata. Zabieg jest wykonywany, raczej indywidualnie, aby poświęcić danej osobie całą uwagę.

Jest to bardzo silna tzw ”medycyna” i za każdym razem, zachodzą inne procesy. Za pierwszym razem inteligentna substancja żaby, jakby skanuje ciało, by za każdym razem skupić się bardziej na innych procesach. I tak czasem, może to być ewidentnie czyszczenie ciała, a za innym razem, zachodzą jakieś bardzo mocne procesy duchowe.

 

Karol Bazgier

Tel. 731-333-711

 

Patyczki Kambo z wydzieliną żaby Phyllomedusa Bicolor  Sapo / Kambo sticks - shop online

Zabiegi Kambo we Wrocławiu

Szamanizm - sklep

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj