Piękna Onyksowa Mala 108

Piękna Onyksowa Mala 108

Duża Piękna Onyksowa Mala 108

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
139,00 zł brutto

149,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

  Piękna mala wykonana ze 108 korali onyksowych o średnicy 10mm.

  "Koral" kończący wykonany jest z białej ceramiki szkliwionej.

  Długość 56cm razem z zakończeniem. 

 

 

Onyks symbolizuje siłę i moc

 Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy, jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną. Ułatwia zmianę nawyków, eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu - pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.

 

     Onyks jest pomocny przy leczeniu dolegliwości skóry, pomaga przy zainfekowanych ranach takich jak: infekcje grzybiczne, zapalenia skóry a nawet poparzenia słoneczne. Wzmacnia zęby i kości, regeneruje serce i nerki a także pomaga przy epilepsji. Ponadto ma korzystny wpływ na wzrok, jest stosowany przy leczeniu jaskry. 

  Uwalnia od przeszłości. Dzięki jego działaniu łatwiej zmienić przekonania czy wzorce, które już nam nie służą. Ochrania przed negatywą energią, psychicznymi atakami i niekorzystnymi wpływami. Nadaje się dla ludzi osłabionych, ze skłonnością do irytacji - pozwala uwolnić się od niekorzystnych emocji, takich jak cierpienie, żal czy smutek. Również przydatny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i izolacji.

  Przyciąga szczęście i pomyślny los.

 

 

  Rahula.pl - Buddyjski Sklep Internetowy 

  Buddyjskie male do medytacji

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj